Konut sitesi yöneticilerine akademik program

Konut sitesi yöneticilerine akademik program
Konut sitesi yöneticilerine akademik program
 
Profesyonel site yöneticileri yetiştirmek amacıyla düzenlenen eğitim programı için İstanbul Arel Üniversitesi, Avrupa Konutları ve Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri ile ortak bir projeye imza atıyorlar.
 
Eğitim programı ile konut sitelerinin hukuki, mali, idari konularda ve saha hizmetlerinde ihtiyaç duyduğu yönetimsel eksikliği gidermek amaçlanıyor.
 
Toplu yapı çalışmalarının hız kazandığı bugünlerde kentsel dönüşüm planları insanların daha güvenli, daha temiz, daha bakımlı ve kendisini daha özel hissedebileceği yaşam ve iş alanları yaratma amacıyla projelendiriliyor ve hayata geçiriliyor. 
 
Bu çerçevede, sakinlerin beklentilerini profesyonel yaklaşımlarla karşılayacak site yönetimleri alanında hizmet veren firmaların sayısı da artıyor. Famcoturk Site Yönetim Hizmetleri ve Arel Üniversitesi de Avrupa’da ilk ve tek olarak Eylül 2010 ‘da, işbirliği ile Konut Sitesi Yöneticileri Sertifika programını başlattılar.. Bu güne kadar 5 dönemde 150 site yöneticisine eğitim verildi. Bu eğitimlere katılan site yöneticileri, eğitimde aldıkları bilgi ve formasyonu alt kadrolarına yansıtarak, akademik site yönetim yaklaşımını uygulamaya başladılar. 

Etiketler : Profesyonel site yöneticileri , Konut sitesi , Arel Üniversitesi , konut

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman