Kurtköy Yonca Sitesinde 102 m2 2+1daire fiyatı 185.000 TL den Başlayan fiyatlarla SON-Direler

Kurtköy Yonca Sitesinde 102 m2 2+1daire fiyatı 185.000 TL den Başlayan fiyatlarla SON-Direler
Kurtköy Yonca Sitesi
MY Grup İnşaat’ın Pendik Kurtköy de yapımını tamamladığı Kurtköy Yonca Sitesinde 102 m2 2+1daire fiyatı 185.000 TL den Başlayan fiyatlarla SON-Direler
Tamamı 2+1 daire olarak tasarlanan Yonca Sitesinde daire teslimi hemen yapılıyor. 
Kurtköy merkezinde yapımı tamamlanan Yonca Sitesi Sabiha gökçen havalimanına komşu olması ve 55. Bin kişinin çalışacağı teknopark projesine yürüme mesafesinde olması ile fark yaratan bir proje
 
Toplam 32 adet daire bulunan Yonca Sitesinde son 7dairenin satışı devam ediyor.
Yonca Sitesinde 3 lü ankastre set hediye
Yonca Sitesi sosyal yaşam alanlarında açık ve kapalı otopark, basketbol ve valeybol sahası, çocuk oyun alanı, 2 adet kamelya, peyzaj ve yürüme yolları bulunuyor.
 
Formula 1 pistine yakın olan projenin çevresi alışveriş merkezleri ile donatılmış durumda. Carrefoursa, Metro, Media Markt, Praktiker ve Real, Grandhouse, Pendik Park Outlet alışveriş merkezlerine çok yakın olan proje Viaport, Neomarina ve Pendorya alışveriş merkezlerine de 10 dakika mesafede ki yapısıyla cazip fırsatlar sunuyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 3 dakika, E5 ve E6 bağlantı yollarına 5 dakikada ulaşım sağlanıyor ve Kartal, Pendik, Maltepe denizyolu ulaşım noktalarına yakınlığı sayesinde alternatif güçlü ulaşım akslarının kesiştiği bir noktada bulunuyor.
 
Yonca Sitesi; Sabiha Gökçen Havalimanı'na 2 km, Tem Otoyolu Kurtköy Gişeleri 3.5 km, E-5 Karayolu 7 km, E-5 Karayolu 7 kilometrelik mesafesi ile alıcılarını bekliyor.
 
MY Gruup Yonca Sitesi İletişim
533 439 95 74

Etiketler : MY Grup İnşaat , Pendik Kurtköy , Yonca Sitesi , MY Gruup Yonca Sitesi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman