Sinpaş GYO'dan hemen teslime özel kampanya

Sinpaş GYO'dan hemen teslime özel kampanya
GYO, projelerinde eylül ayında 'Çok net' sloganıyla uyguladığı kampanyanın ardından bu ay 'Yılın son fırsatı' adıyla yeni bir kampanya daha başlattı.
 
Bosphorus City'nin yanı sıra İstanbul Sarayları'nda 100, Ankara İncek Life'da 80 ve Bursa Modern'de ise 100 evi kapsayan kampanya kapsamında yüzde 10 indirimin yanında ara ödemeli ve vade farksız ödeme planları uygulanıyor. Ay sonuna kadar sürecek kampanyada kişiye özel ödeme imkânları da sağlanıyor. Yılın son fırsatı kampanyası, Halkalı'da Bosphorus City projesiyle birlikte İstanbul Sarayları'nda 100, Ankara İncek Life'de 80 ve Bursa Modern'de ise 100 ev için geçerli bulunuyor. 
 
Ara ödeme var, vade farkı yok 
 
Kampanya kapsamında İstanbul Sarayları ve Bosphorus City projelerinde konut alıcıları yüzde 20 peşinat ödediği takdirde yüzde 20'lik bölümünü 12 ay sonra, yüzde 18'lik kısmını 24 ay sonra ödeyebiliyor, bedelin yüzde 42'lik bölümü de 48 ay eşit taksite bölünebiliyor. Bursa Modern'de ise yüzde 10 indirim alan bir müşteri, yüzde 10 peşinat ödediğinde 12'nci, 24'üncü, 36'ncı ve 48'inci aylarda yüzde 5'lik ara ödemeler yaparak, yüzde 27'lik bakiyeyi 48 ay eşit taksitte verebiliyor. Geriye kalan yüzde 48'lik bakiye ise 24 ay sonra yani Ekim 2015'te ödenebiliyor. Müşterilere farklı indirim oranları ve peşinat miktarlarına göre farklı ödeme planları da sunuluyor. Sinpaş GYO, Ankara'da başlattığı ve Nisan 2014'te tamamlamayı planladığı İncek Life projesinde yüzde 10 indirim alabilen bir müşteri, yüzde 20 oranında peşinat ödediği takdirde, yüzde 20'lik bölümü 1 yıl sonunda, yüzde 15'lik bölümü 2 yıl sonunda, geri kalanı ise 48 ay eşit taksitte ödeyebiliyor.

Etiketler : Bosphorus City , İstanbul Sarayları , Ankara İncek Life , Bursa Modern , sinpaş

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman