Günde 33 TL’ye ev sahibi olma fırsatı Sinpaş Liva’da telefonları kilitledi

Günde 33 TL’ye ev sahibi olma fırsatı Sinpaş Liva’da telefonları kilitledi
Günde 33 TL’ye ev sahibi olma fırsatı Sinpaş Liva’da telefonları kilitledi!
 
Son yıllarda yapılan yatırımlarla Anadolu yakasının giderek değer kazanan ilçelerinden Sultanbeyli’de yer alan Sinpaş Liva, son kampanyası ile çok konuşuluyor!
 
 
“Günde 33 TL’ye ev sizin!” kampanyası ile merak uyandıran Liva Turkuaz, hemen teslim avantajı da sunuyor. Liva Turkuaz’ın, 1+1’den 4+1’e kadar dekorasyonu tamamlanmış konut seçenekleri ve ödeme planları ile ilgili 444 1974 no’lu telefondan bilgi alınabiliyor.
 
Gayrimenkul sektöründe 40. yılına girmeye hazırlanan Sinpaş Yapı, TEM bağlantı yolları, yakın güzergahtaki üçüncü köprü ve metro projesi ile İstanbul’un hem kalkınma hem de ulaşım anlamında değer kazanacak bölgelerinden biri olan Sultanbeyli’de yükselen Liva projesinde ses getiren yeni bir kampanyaya imza atıyor. Liva Turkuaz, günde sadece 33 TL’ye, üstelik dekorasyonlu ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Türkiye’de ilk defa, uzun vadeli ödeme kolaylığı sağlayan mortgage sistemiyle satışa sunulan Liva Turkuaz projesi, konut sahibi olmak isteyenleri bütçesini zorlamadan hayallerindeki evle buluşturuyor. 
 
Kampanyaya talep yağdı!
 
“Günde 33 TL’ye ev sizin!” kampanyası, 1 hafta içinde yoğun ilgi gördü. Bilgi almak isteyenler Sinpaş Liva’nın satış ofisi telefonlarını kilitledi, kampanya sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de merak uyandırdı. 
 
İlk etabın teslimlerine eylül ayında başlandı ve sınırlı sayıda konut seçenekleri ile hemen teslim avantajı devam ediyor. Projenin 2. etabında gölet ve peyzaja hakim panoramik manzaralı konutlardan daire seçme ve ilk satın alma avantajı sunuluyor.
 
Hobi Akademisi, Liva’nın çekim merkezi olacak
 
Uygun ödeme koşulları ve kolay ulaşımın yanı sıra sunduğu sosyal imkânlar ile dikkat çeken Liva, Sinpaş Yapı’nın ilk defa bu projesinde hayata geçireceği “Hobi Akademisi”ne de ev sahipliği yapıyor. Çocukların evlerinin yanı başında güvenle gidebilecekleri; anne babaların ise arkadaşlarıyla keyifle vakit geçireceği bir sosyal alan olarak konumlanan Liva Hobi Akademisi’nde hem yetişkinler hem de gençler için yabancı dil eğitimleri, spor, resim ve Özgür Şef ve ekibinin yönetiminde yemek kursları verilmesi planlanıyor. Hobi Akademisi’nin yanı sıra; yüzme havuzları, squash salonu, Türk hamamı, sauna, kafeler ve kış bahçeleri, çocuk oyun alanları, biyolojik göleti ve birçok sosyal aktivitesiyle ev sahiplerine ayrıcalıklı bir yaşam vaat ediyor. 
 
Peyzajıyla da fark yaratıyor
 
Liva sakinleri, projenin ortasındaki biyolojik gölet üzerinde konumlanan farklı temalara sahip adalar ve kış bahçelerinde yaz-kış açık havada oturmanın keyfine varırken, göl kıyısında keyifli yürüyüşler de gerçekleştirebilecekler. Toplam 17 bin 600 metrekarelik yeşil alan ve 4.700 metrekarelik biyolojik göletin yer aldığı Liva, yüzlerce bitki türüyle her mevsim doğanın en güzel renklerine ev sahipliği yapacak. 
 
Künye Bilgileri
Projenin Adı: Liva 
Projenin Yeri: Sultanbeyli 
(Liva İstanbul) Birinci etap konut sayısı: 349 
(Liva Turkuaz) 2. etap konut sayısı: 474
Konut metrekaresi: 53 metrekare ile 214 metrekare
Konut tipleri: 1+1’den 4+1’e kadar bahçe katı, normal kat ve teras katı gibi farklı seçenekler satışa sunuluyor 
 
Ev Tipi                     Günlük Fiyatlar
1+1       günde 33 liradan başlayan fiyatlarla 
2+1       günde 61 liradan başlayan fiyatlarla 
3+1       günde 78 liradan başlayan fiyatlarla 
 
Liva İstanbul teslim tarihi: Mart 2014

Etiketler : Liva Turkuaz , Sinpaş Liva , Liva İstanbul

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman