Metropol İstanbul'a ilgi Tanzanya'ya kadar uzandı

Metropol İstanbul'a ilgi Tanzanya'ya kadar uzandı
Yabancıların yoğun ilgi gösterdiği Metropol İstanbul projesi Türkiye'de bulunan Tanzanya'nın Parlamento Heyeti'ni ağırladı
 
TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesiyle Varyap-Gap İnşaat Ortak Girişimi tarafından yapılan Metropol İstanbul'a yabancı ilgisi devam ediyor. İstanbul Uluslararası Finans Merkezi sınırları içinde ticareti, finansı, modayı ve modern yaşamın tüm unsurlarını birleştiren Metropol İstanbul, bu kez Tanzanya'dan gelen ziyaretçilerini ağırladı. Türkiye'de bulunan Tanzanya Parlamento Heyeti, projenin satış ofisi ve inşaat sahasını ziyaret ederek detaylı bilgi aldı. Dünyanın dört bir yanından insanların ilgisi çeken Metropol İstanbul'dan daha önce dünyaca ünlü yıldız Jennifer Lopez de ev almıştı. Tanzanya Parlamento Heyeti'ndekiler, inşaat sahası ve satış ofisini gezerken, Metropol İstanbul'dan oldukça etkilendiklerini kaydetti. 
 
ODAK NOKTASI OLACAK 
Yabancıların yoğun ilgisine dair açıklama yapan Metropol İstanbul Proje Direktörü Ayberk Yalın, Metropol İstanbul'a olan ilginin her geçen gün arttığını söyledi. Yalın, "Yabancı yatırımcılar tarafından da yakından takip edilen proje, İstanbul Finans Merkezi'nin (İFM) odak noktası olacak. Yabancı yatırımcıların ilgisi de buna işaret ediyor" dedi. 
 
İFM'DEKİ EN ÖNEMLİ ÖZEL PROJE
İFM'nin kamusal boyutu dışındaki en büyük oluşumun Metropol İstanbul olduğunu belirten Ayberk Yalın, "Proje herkesin kullanımına açık olan ve içerisinde yer alabileceği bir yaşam merkezi tasarlanan Metropol İstanbul'un inşaatı hızla devam ediyor" dedi. Yalın, "Yabancı yatırımcılar da beklentilerinin karşılığını bu projede bulacak" diye konuştu.

Etiketler : Emlak Konut GYO , Varyap , Gap İnşaat , TOKİ , Metropol İstanbul , Ayberk Yalın

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman