TEB'den yüzde 0.79 faiz imkânı

TEB'den yüzde 0.79 faiz imkânı
TEB'den yüzde 0.79 faiz imkânı
Türk Ekonomi Bankası (TEB), yeni yılı yeni evlerinde karşılamak isteyenler için konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. Kampanyada konut kredisi faizleri yüzde 0.79'a kadar indirildi.
Yılın son ayına özel düşük faizli kampanya başlattıklarını dile getiren TEB Bireysel ve Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Mendi, yeni yılı yeni evlerinde karşılamak isteyen herkesi bu avantajdan yararlanmak için TEB şubelerine davet etti. Mendi, "Uygun koşullarla ev sahibi olmak isteyen müşterilerimize, düzenlediğimiz kampanyalarla birçok farklı ödeme alternatifi sunuyoruz" dedi.
Müşterilerine tutarlarını kendilerinin belirleyebildiği esnek ödeme planları sunduklarını da dile getiren Mendi, konut kredisi ödemesini tamamlayıp ipoteğini kaldırmak isteyenlerden herhangi bir ücret almadıklarını söyledi. Mendi sözlerini şöyle sürdürdü: "Kampanyalı ve eşit taksit ödemeli hizmetimiz konut kredilerinde en çok tercih edilen ürünümüz. Şu anda konut kredilerinde yüzde 0.79'dan başlayan faizlerle alternatifli kampanya fiyatlamalarımız mevcut. Müşterilerimiz ödeme güçleri veya tercihlerine göre farklı fiyatlama seçeneklerinden yararlanabiliyor."

Etiketler : Gökhan Mendi , Türk Ekonomi Bankası , TEB , konut kredi , kredi faiz oranı , konut

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman