Silkroad Residence, pendik Kurtköy de Bin Işık Yapı İnşaat tan

Silkroad Residence, pendik Kurtköy de Bin Işık Yapı İnşaat tan
Silkroad Residence, pendik Kurtköy de Bin Işık Yapı İnşaat tan
Sürekli Kazanç
Silkroad Residence,de Yıllar geçtikçe artarak değerlenecek bir yatırım
Bölge çok hızlı bir şekilde, iş, ulaşım, eğitim, sağlık, sosyal, sportif ve kültürel anlamda gelişmekte, büyümekte ve dolayısı ile değerlenmektedir.Özellikle ülkemizin en büyük ve sürekli gelişmekte olan organize sanayi bölgesine, ek üniteleri ile birlikte hızla gelişen havaalanına, yapımına başlanmış olan en önemli tekno parka ve ayrıca bunlara hizmet sunan ve sunacak olan sektörlerin yarattığı iş olanaklarına İstanbul’un hiç bir bölgesi sahip bulunmamaktadır
 
Silkroad Residence,Yanıbaşınızdaki veya yakın çevrenizdeki iş imkanları sayesinde, trafikte egzoz gazı yutarak ömrünüzü tüketmeyecek, zamanınızı sevdiklerinizle, kendinize ayırarak dolu dolu yaşayabileceksiniz. Bundan daha değerli ne olabilir?..
İyice elenip sıkça dokunmuş özgün mimari, kaliteli malzeme ve özenli bir işçilikle gerçekleştirilen binalar yorulup eskimeyecek (dökülmeyecek) bölgenin değerlenmesine koşut olarak yatırımcısına kazandıracaktır.
 
Silkroad Residence,de Daireler ; doğramaları monte edilmiş, mantolama ve dış boyası tamamlanmış, iç tesisatları bitirilmiş, daire kapıları takılmış, kısaca kaba inşaat olarak bitirilip; ıslak ve oda zeminleri, fayans ve seramikler, vitrifiye ve armatürler, tezgah ve dolaplar, boya ve badana ise örnek dairemiz gibi veya farkını ödemek kaydı ile talebe göre anahtar teslimi tamamlanacaktır.
İç mekanların tamamen istege göre butik anlayışla üretilmesi, dairelere farklılık kazandırıp sizin çizgilerinizi taşıyan, sadece size özgü sıcak bir yuva oluşturacaktır.
Genellikle yaşandığı gibi; konut alındıktan, hatta yerleştikten sonra hiçbir konuda değişiklik yapmak, tekrar maddi ve manevi külfete katlanmak durumunda kalınmayacaktır.
Silkroad Residence,de Tüm verilerin iyice elenip, sıkça dokunduğu özgün mimari…
Kuzeyimiz geniş bir bulvar güneyimiz ise park. Binalar doğu-batı kuzey-güney yönünde konumlandırıldı.
Bütün daireler gün ışığından ve güneşten günboyu yararlanıyor.
Resepsiyon ve tüm bina girişleri, merdivenler, sahanlıklar geniş ve aydınlık.
Silkroad Residence, de Daireler (1+1 ler hariç) çift cepheli, salonların hepsi yeşil alana, odalar ise ana bulvar, cadde, park veya komşu parsellere bakıyor.
Silkroad Residence, de Arazinin sınırlarını yapraklarını dökmeyen bitki örtüsü; defne, leylandi ve iğne yapraklılar belirliyor.
Yeşil alanda, çocuk bahçesi, oturma grupları ve açık yüzme havuzu bulunmakta.
Sosyal alanının kapalı bölümünde, toplantı salonu, sauna, feetness ve fizik tedavi ünitesi yer almakta.
Kafeterya açık havuza bakmakta ve açık havuza da servis verecek konumda.
Residence hizmetlerinin sunulduğu birimlerin; elektrik ve mekanik onarım, kuru temizleme, ütü ve çamaşır, housekeeping hizmetlerini veren bölümü de sosyal alanın kapalı alanında yer almakta.
Her daire için giriş ve çıkışları rahat, standart ölçülerde kapalı otopark alanı bulunmakta, vale parking, oto yıkama hizmeti verilmekte.
pendik-kurtköy.stılık-daire_1.jpg" alt="" />
Her aşamada denetime açık üretim politikası
Sağlam Zemin ( Kurtköy formasyonu). Sismik etüd, drenaj, bohçalama, radye temel. Zemin, temel, beton (C 30-37) ve kaliteli donatıyı bir araya getiren 8.5 şiddetindeki depreme mukavim statik proje.Yaşamın kesintisiz devamını sağlayacak (asansör, genel aydınlatma için) acil durum jeneratörü.
İstisnasız her dairenin kat bahçesi bulunmakta.Daire yüksekliği 3.20 olup, asmolen ve asma tavan hariç net 2.75 m.
Yeşil bina sertifikasına adaylığı tamamlayan, genel ve daire giderlerini düşüren elektrik ve mekanik proje.
Yağmur suyunun, depolanıp kullanılması,
Genel aydınlatmada güneş enerjisinden yararlanma ,
Duvar , taban ve tavanda ses ve ısı izolasyonu,
Ses ve ısı izolasyonunda en başarılı uygulama olan film kaplı ısıcam (şişe cam- konfor),
Fitings,radyatör ve armatürlerde Kalde kalitesi,
Görüntülü diafon, internet, telefon,uydu tv,
Silkroad Residence,Tüm ince işlerde; ıslak ve oda zeminlerinde, mutfak dolap tezgah, iç kapı ve aksesuarlarında, badana ve boyada, renk ve tür seçeneklerinin sunulduğu, uygulandığı..istenirse iç dekorasyonun da gerçekleştirildiği butik çözümler. [/one_half_last]
Mimari proje Sanem Mimarlık ve Mühendislik tarafından gerçekleştirilmiştir.

Etiketler : Silkroad Residence , Silkroad Residence kurtköy rezi , dence , kurtköy rezidence projeleri

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman