HERKESİN EVİ AKILLI OLACAK!

HERKESİN EVİ AKILLI OLACAK!
Yeni teknoloji “kablosuz” sistemler kırma dökme olmadan kolayca kurulabiliyor. Hem de bir bilgisayar fiyatına.
 
Fibaro kablosuz akıllı ev sistemleri ile; dünyanın neresinde olursanız olun, akıllı telefonunuzdan evinizi izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz.
 
Evinizdeki elektrikli ev aletlerinin, aydınlatmaların, perde ve panjurların, ısıtma sisteminin, klimanın, TV/müzik sistemlerinin kontrolünü yapabilir, güvenlik ve emniyet sensörlerinden gelecek mesajlarla her türlü durumdan haberdar olabilirsiniz. Akıllı ev sisteminiz yaşamınıza konfor, emniyet, güvenlik ve tasarruf katar.
 
Örneğin, evden çıktığınızda ütü veya ocağı açık bırakıp bırakmadığınızdan emin değilseniz, akıllı telefonunuzdaki kolay kullanımlı Fibaro uygulaması ile cihazların durumunu görebilir ve açıksa tek dokunuşla kapatabilirsiniz.
 
Siz evde yokken oluşabilecek bir su kaçağında sistem ana vanayı kapatarak evinizi su basmasını önleyip, size de mesajla durumu haber verir. Ya da davetsiz bir misafir kapı veya pencereden girdiğinde ışıkların açılmasını, sirenin çalmasını ve sistemin size haber vermesini sağlayabilirsiniz.
 
Sıcak bir yaz günüde serin bir eve girmek istemez misiniz? Fibaro evinize yaklaştığınızı akıllı telefonunuzun GPS’inden izleyerek klimanızı açacaktır.
 
 
Kiracılar da yararlanabilir...
 
Fibaro modülleri, binanın temeline kalıcı olarak bağlanmdığı için, sistemi kullanabilmek için ev sahibi olmak şart değil. Kiracılar da eve zarar vermeden sistemi kolayca kurabilir, ileride sistemi rahatlıkla söküp yeni taşındıkları eve kurarak kullanmaya devam edebilirler.
 
Akıllı Evler Kazandırıyor!
 
Fibaro Akıllı Ev Sistemleri doğalgaz, elektrik ve su kullanımında önemli tasarruf sağlayarak kısa sürede kendini amorti ediyor.

Etiketler : akıllı ev sistemleri , Fibaro , ev , akıllı ev

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman