Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi

Ziraat Bankası Komisyonsuz Konut Kredisi
Ziraat Bankası istihbarat ve haberleşme ücreti (komisyon) tahsil edilmeden kullandırılabilecek 'Komisyonsuz Konut Kredisi' kapsamında tüketiciler hayallerindeki konuta sahip olabiliyor.
 
komisyonsuz konut kredisi ziraat konut kredisi
Ziraat Bankası istihbarat ve haberleşme ücreti (komisyon) tahsil edilmeden kullandırılabilecek 'Komisyonsuz Konut Kredisi' kapsamında tüketiciler konut kredisi başvurusu yaparak hayallerindeki konuta sahip olabiliyor. Komisyonsuz konut kredisi uygulaması kapsamına Transfer Kredisi, Bireysel İşyeri Kredisi ve İnşaat Tamamlama Kredisi ürünleri de girmektedir.
 
Kredi Faiz Oranları 3-120 Ay Vade Aralığında % 1.05
Ziraat konut kredisi ürünlerinden biri olan Komisyonsuz Konut Kredisinden yararlanmak isteyenler %.1.05 konut kredisi oranları ile kredi kullanabiliyor. Masraf olarak tüketiciden kredi tahsis ücreti alınmazken, 250 TL ipotek tesis ücreti, min. 325 TL max.1345 TL ekspertiz ücreti,81.65 TL hayat sigortası (100.000.-TL tutarlı konut kredisi, 35 yaş için 1 yıllık hayat sigortası prim tutarı), 45 TL DASK (Ankara-Çankaya'da, Brüt 100 metrekare konut için, 1 yıllık peşin ödemeli DASK prim tutarı), 155 TL konut sigortası (Ankara-Çankaya'da sigortaya esas değeri 100.000.-TL olan brüt 100 metrekarelik 1. kat betonarme apartman dairesi mesken için 1 yıllık peşin ödemeli konut sigortası ortalama prim tutarı) talep ediliyor. Konut kredisi hesaplama yapıldığında kredinin aylık taksiti 1.470 TL'ye, toplamda ödenecek faiz ise 76.353 TL'ye karşılık geliyor.

Etiketler : Kredi Faiz Oranları , komisyonsuz konut kredisi , Ziraat konut kredisi

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman