GOLD EVLERİ İLE MUTLULUĞUNUZU DAİRE İÇİNE ALIN

GOLD EVLERİ İLE MUTLULUĞUNUZU DAİRE İÇİNE ALIN

Şirketimiz adına söylenen gurur verici tek bir cümle var: Say-Taş İnşaat eşittir güven…

Güven bu çatının altında dedik, yola çıkarken ve sözümüzün karşılığını her projemizde sağladığımız müşteri memnuniyeti ile karşıladık.

Say-Taş inşaat’ın kalite anlayışı tapu ve iskan işlemlerinde tam hizmet, gerçek anahtar teslimi felsefesi, yapım sonrası yönetim ve sürdürülebilir müşteri hizmetleri sürecini de kapsıyor. Bu çok yönlü anlayış, aileniz için sorunsuz bir gelecek yaratırken, yatırımınıza da değer katmayı sürdürüyor.

 

Hayatta en büyük mutluluk gülümsetebilmektir.En büyük başarı da bunu devam ettirebilmektedir.Deneyimimiz ve sahip olduğumuz vizyonla,bugüne kadar yüzlerce ailenin mutluluğuna ev sahipliği yaptık.Mutluluklarını daire içine aldık. Şimdi Gold evleriyle mutluluğunuzu daire içine alma sırası sizde, sizi gülümsetme sırası da bizim.

Gold Evleri  projesi  Say-Taş İnşaat tarafından inşa ediliyor. Gold Evleri  projesi  İstanbul’un Avrupa yakasında Beylikdüzü ilçesi sınırlarında yükseliyor %70 yeşil alana sahip projemiz, doğayla iç içe  rahat ve ayrıcalıklı bir yaşam sağlıyor.Her bina tipini fonksiyonel bir mimari anlayışla hazırladık. Dairelerin her metrekaresine bizi biz yapan inşaat kalitemizi yansıttık.

 BeylikdüzüYakuplu’da inşa edilen projenin satışları sürüyor. Projenin tamamı Aralık 2014 tarihinde teslim edilecek.

Etiketler : gold evler , say inşaat , daire

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman