Akçapark Evleri

 Akçapark Evleri

Akçapark Evleri projesi 9 Katlı, 2 Blok 54 Daireden oluşmaktadır. Daireler 3+1 şeklinde ve 162 m2' den meydana gelmektedir. Teslim tarihi Eylül 2016 olarak belirlenmiştir.

 

Yakın zamanda yapılması planlanan şehir içi anayolların keşisim noktasında bulunan proje, Yaylacık Ortaokulu'nun (Alaattin Akçay İlköğretim) hemen yanıbaşında oluşu ve şehir merkezine yakınlığı ile dikkat çekmektedir.

 

Akçapark, aynı zamanda yaşamak için seçkin bir ortam sunuyor. Eşsiz Akçaabat manzarası ile kapalı-açık otopark, fitness salonu, sosyal alanları (lokal) ve çoçuk oyun alanlarından oluşmaktadır.

 

Projemizde ayrıca jeneratör, su deposu, çift asansör, site etrafında güvenlik kamerası, merkezi sistem uydu bağlantısı ve peyzaj düzenlemesi olacaktır.

 

Dairelerimiz, klima altyapısı ve drenaj tesisatı yapılmış olarak teslim edilecektir. İki daireyi ayıran ortak duvarlarda ses yalıtımı yapılacaktır. Ayrıca daire girişlerinde vestiyer dolabı ile çamaşır makinesi nişi ve üzerinde çok kullanışlı dolap  ile teslim edilecektir.

Etiketler : akçapark , 2016 , eylül , merkez , yaşam , yol , yakacık

   UZMANINA SORUN
İlkay YILMAZ

Gayrimenkul Pazarlama Trendleri
Onay TÜBEK

Emlak Piyasası
Kazım YILMAZ

Emlak Soru-Cevap
M. Emre TOTİK

Hukuki Danışman